Изделия из натурального дерева
Телефон: +38-096-517-26-86
Email: mayster.krona@ukr.net
Головна Статьи Енергетика деревини

Енергетика деревини

23 грудня 2014 р. 8:59

Дуб

Дуб - одне з найбільш енергетично сильних дерев України. Це могутнє дерево - символ величезної життєвої сили і довголіття. Друїди теж вважали його священним. Дуб є енергетичним донором. При прямому контакті з ним людина отримує максимально можливу кількість життєвої енергії. Дуб - одне з найбільш шанованих у слов'ян дерев - символізує чоловіче начало, міць, силу і твердість, стабілізує енергії людського тіла, наповнює потужною, рівною, вогненної силою. Дуб одне з найсильніших дерев-донорів. Він надає і заспокійливий вплив, і тонізуючу.

Акація

Акація досить поширене дерево в Україні. Акацію ми дізнаємося по незабутньому, приємному і солодкуватому аромату, який вона дарує навесні, в період цвітіння. Акація володіє великим арсеналом корисних властивостей і не випадково знаходиться в списку лікарських рослин безлічі країн світу. Деревина акації дуже цінна. Акація - це дерево, що дає життя. Саме її красуню просять про народження дитини. Енергетика акації сприяє родючості, пробуджує інстинкт продовження роду як у чоловіків, так і у жінок.

Граб

Граб - жорсткий донор. Брати енергію у граба потрібно при сильної втоми, апатії, нерішучості. Граб швидко дасть вам сили для подолання проблем, що криються у вашому внутрішньому настрої. Граб має здатність розвіювати ілюзії. Це дерево прекрасно підходить людям, сильно вимотує на роботі чи вдома. Граб сприяє реальному погляду на навколишній світ. Деревина Граба допоможе скоординувати свої дії, додає сил в повсякденному житті. Граб благотворно діє на мрійників і романтиків, яким не вистачає сил і бажання діяти.

Горіх

Позбавляє від негативної енергії, дає спокій, знімає роздратування, лікує запальні захворювання. Горіх сприяє прийняттю правильного рішення. Деревина горіха здатна додати сил для досягнення обраних цілей.

Ясень

Енергія чиста, тонка. Добре очищає енергетичне поле людини, вирівнює психіку. У ясена добре медитувати, йде сильна концентрація уваги. Активність ясена 11-13 годин. Розпізнати його добре по семенам- «вертолетіка».